Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Pizza Cappone Karlovy Vary
Pizza Cappone Karlovy Vary. Útulná pizzerie nabízí příjemné posezení či rozvoz jídel do domu. Možnost on-line objednávky - pizza, pizzerie, pizzeria. Za každou pizzu od nás obdržíte jedno razítko. 12 razítek a máte pizzu ZDARMA.
Vítejte na stránkách Pizza Cappone - pizza Karlovy Vary. Jestliže toužíte ochutnat lahodnou pizzu a zároveň bydlíte v Karlových Varech a okolí, jste zde správně. Pizza Cappone - pizza Karlovy Vary splní Vaše labužnické sny.
Pizza Cappone - pizza Karlovy Vary vznikla v roce 1999, její hlavní činností je výroba lahodných italských pokrmů, mezi které patří hlavně pizza.
Každé jídlo je vyrobeno z každodenně kupovaných čerstvých surovin a je mu věnována péče skutečného odborníka.

Jestliže si chcete vychutnat lahodnou pizzu či jiné italské speciality v pohodlí svého domova, nabízíme rozvoz jídel v Karlových Varech a okolí. Náš "pizza boy" Vám jídlo doveze až do domu a to v překvapivě krátkém čase rozvozu, a to nejen po Karlových Varech.
Cena rozvozu po Karlových Varech je 20 Kč, v okolí Karlových Varů je cena za rozvoz smluvní. Objednávat můžete každý den od 11 do 24 hodin online prostřednictvím této internetové prezentace nebo telefonicky na číslech 353569665 a 606100729. A nyní můžete objednávat i přes komunikační program Skype, najdete nás pod uživatelským jménem pizza.cappone.
http://www.cappone.cz

Sokolovská 101, Karlovy Vary
Celá ČR

Chcete TOPovat, Zvýraznit odkaz, zobrazit LOGO nebo zvýhodnit pozici ZDARMA - klikněte zde pro instrukce

Pro TOPování odkazu na:
7 dnů - pošlete SMS ve tvaru FIRMA 1595 na číslo 9078930. Cena PR SMS je 30 Kč.
12 dnů - pošlete SMS ve tvaru FIRMA 1595 na číslo 9078950. Cena PR SMS je 50 Kč.
30 dnů - pošlete SMS ve tvaru FIRMA 1595 na číslo 9078999. Cena PR SMS je 99 Kč.

Pro Zvýraznění odkazu na:
7 dnů - pošlete SMS ve tvaru FIRMA 1595 na číslo 9078910. Cena PR SMS je 10 Kč.
12 dnů - pošlete SMS ve tvaru FIRMA 1595 na číslo 9078915. Cena PR SMS je 15 Kč.

Služby lze kombinovat. Každá SMS navyšuje dobu o uvedenou platnost. Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Po přijetí potvrzovací zprávy je služba aktivována ihned. Službu PR SMS provozuje MobilBonus s.r.o., infolinka 777717535 (po-pá 08-16h), help@mobilbonus.cz, www.mobilbonus.cz, www.premiumservices.cz. Kontakt na provozovatele serveru:


Pro zvýhodnění pozice ZDARMA
vložte odkaz na náš na vaši hlavní stránku. Náš robot stránky pravidelně ověřuje zda jsou funkční a pokud tento odkaz v přesném znění nalezne, zvýhodní vás v pozici před ostatními kromě placených služeb. Text zkopírujte do schránky a vložte do vašeho kódu.
<a href="http://www.nabidka-firem.cz" title="Adresář firem, obchody, firmy, katalog" target="_blank">Adresář firem</a>
http://www.cappone.cz